Karrier

WebEye szerelő (Budapest)

Elvárás:
• Minimum érettségi és autóelektronikai vagy autóvillamossági műszerész végzettség
• Megbízható, precíz, felelősségteljes munkavégzés
• Nagyfokú önállóság
• B. kat. jog. és saját gépjármű
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret, saját otthoni PC és internet hozzáférés
• Terhelhetőség, mobilitásElőnyt jelent:
• Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
• Járműkövető rendszerek szerelése, karbantartása

Amit kínálunk:

• Versenyképes jövedelem
• Sikerorientált, stabil vállalati háttér
• Gépjármű használati költségtérítés

A munkavégzés ütemezés szerint, akár hétvégén is
Munkavégzés helye: Budapest

Értékesítő

Folyamatosan növekvő cég válságos időkben

A Lochner Group egy 20 éve, magyar vállalati háttérrel működő vállalkozás. Fő profilunk a járműkövetés és a vagyonvédelem. Cégünk éllovasa a járműkövetési szolgáltatásoknak és az ehhez kapcsolódó informatikai megoldásoknak. A válságban nem csak cégünk létszáma növekedett, hanem a termékskálánk is bővült. Célunk a járműkövetéssel és annak kapcsolódó szolgáltatásaival foglalkozó részlegünk, mind termékskálában, mind létszámban való bővítése.

Járműkövetéssel kapcsolatos termékek és szoftverek értékesítése és bevezetése

Kollégákat keresünk az alábbi területre:

Egyedülálló szoftverünk egy fuvarszervező vállalatirányítási rendszer, amit cégünk kifejezetten szállítmányozással, árufuvarozással és spedícióval foglalkozó cégek számára fejlesztett ki. A szoftver teljes körűen lefedi egy cég működését és annak folyamatait. Gyorsítja és automatizálja az adminisztrációt és ezekről elemzéseket készít.

A termékmenedszer munkatárs feladatai:

  • A belső képzéseken való részvétel
  • ERP rendszerek ismerete, abban való munkavégzés
  • Potenciális új ügyfelek felkutatása, személyes látogatása
  • A honlapról beérkező megrendelések, érdeklődések fogadása, kezelése
  • A meglévő ügyfelekkel jó kapcsolat kialakítása és fenntartása
  • Az ügyfél által megfogalmazott igények, problémák részletes felmérése, megismerése, megoldások kidolgozása
  • Értékesítési tervek kidolgozása és az árajánlat prezentálása
  • Az értékesített termékek után követése
  • Kiállításokon való részvétel
  • Jelentések, riportok elkészítése

Mit várunk el?

Az ideális jelölt műszaki, értékesítői tapasztalattal rendelkezik. Előny szállítmányozás/ logisztika területén szerzett elméleti és gyakorlati ismeretek.

  • Középfokú végzettség
  • Értékesítői tapasztalat
  • B. kat. jog.

Mit kínálunk Önnek?

  • Hosszútávon stabil vállalati háttér
  • Céges gépkocsi
  • Céges mobiltelefon
  • Céges laptop
  • Vállalati költségtérítés

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet
  • Értékesítő / Területi képviselő

Munkavégzés helye:

Országos